no

Predstavujeme oficiálny výber 2017

Medzinárodná súťaž + Medzinárodná súťaž študentských filmov

Stems Ainslie Henderson GB 2016
Chilli (S) Martina Mikušová SK 2016
Casino Steven Woloshen CA 2016
Apple Slices (S) Moe Koyano DK 2016
Roommates (S) Jamie Wolfe US 2016
Child (S) Viktor Stickel DE 2016
Sore Eyes for Infinity Elli Vuorinen FI 2016
Dolls Don’t Cry Frédérick Tremblay CA 2017
Ship of Fools Josh Shaffner US 2016
The Empty Dahee Jeong FR 2016
Foreign Body (S) Marta Magnuska PL 2016
Tango Francisco Gusso, Pedro Giongo BR 2016
What is ”Yokoso boku desu”? Manabu Himeda JP 2016
Locus Anita Kwiatkowska-Naqvi PL 2016
Happy End (S) Jan Saska CZ 2015
An Eternal Vacation of Happiness (S) Cheng-Hsu Chung GB 2016
Nighthawk Spela Cadez SI 2016
Pussy (S) Renata Gasiorowska PL 2016
Fox and the Whale Robin Joseph CA 2016
Nocturne Anne Breymann DE 2016
Travelling Country Ivan Bogdanov BG 2016
Ink Meets Blank Tymon Albrzykowski PL 2016
Forest this Flower Bloom Tomoyasu Murata JP 2016
Batfish Soup (S) Amanda Bonaiuto US 2016
Black Tomasz Popakul PL 2016
Kukuschka Dina Velikovskaya RU 2016
Affordance Hayato Nove JP 2016
Mr. Anxiety Goes on a Date 4inaroom RO 2016
How Long, Not Long Michelle and Uri Kranot DK 2016
Penelope (S) Heta Jäälinoja EE 2016
Impossible Figures and Other Stories II Marta Pajek PL 2016
In a Nutshell Fabio Friedli CH 2017
Superbia Luca Tóth HU 2016
Something About Silence Patrick Buhr DE 2015

(S) = študentský film

 

Medzinárodná súťaž videoklipov

Beffy Parallel Teeth GB 2016
Remik Karolina Glusiec PL 2016
Change is Everything Nathan Johnson US 2015
Liquor Mattis Dovier FR 2017
Order From Chaos Maxime Causeret FR 2016
Polly Sarina Nihei US 2016
Thee Oh Sees Dr D Foothead NZ 2016
The Unnatural Marcos Sanchez CL 2016
Too Young Chris Ullens GB 2016
Wide Awake Min Liu US 2015
Nou Nen feat.utae Sawako Kabuki JP 2015
Sex Bruise Conor Grebel US 2016
Vespering Jaromír Plachý CZ 2016
Walls Hugo Moreno CA 2015
Dear John Péter Vácz HU 2016
I Can’t Wait Simon Medard BE 2016
Birth of Love Michael Landau DE 2016
Papercut Golden Wolf GB 2016
Ma’agalim Uri Lotan IL 2016
Reminder Mate Steinforth DE 2016
Feather Tarafu Otani JP 2016
Space Sheep Jelle van Dun, Jorrit Monné NL 2016
Society of Numbers Dr D Foothead NZ 2015
The Metal East Lale Westvind US 2015
Gablé – Tropicool Marie Larrivé, Lucas Malbrun FR 2016
Endless Sebastian Dias AR 2015
Can you do it? Quentin Baillieux FR 2016
Work Balázs Simon HU 2017
Doppler Roberto Voorbij NL 2016
Space Diaspora Moritz Reichartz DE 2016
Love Survive Parallel Teeth GB 2016
Strawberry Péter Vácz HU 2017

 

Medzinárodná súťaž filmov pre deti

Bat Time Elena Walf DE 2016
Au revoir Balthazar Rafael Sommerhalder CH 2016
The little Bird and the Caterpillar Lena von Döhren CH 2017
The Tots: Trip Vanda Raýmanová SK 2015
Sabaku Marlies van der Wel NL 2016
Starhunters Johannes Schiehsl AT 2016
The Birdie Yekaterina Filippova RU 2015
The Sled Olesya Shchukina RU 2016
Two trams Svetlana Andrianova RU 2016

 

Svetová panoráma

Look at Me Only Tomoki Misato JP 2015
Boats on the Grassland Noriko Ishibe GB 2016
Mak Natalya Serebrennikova US 2017
Sea Child Minha Kim GB 2015
High Summer Josselin Facon FR 2016
Among the Black Waves Anna Budanova RU 2016
Hallux Henning Thomas DE 2016
Farewell Leon Vidmar SI 2016
Adam Evelyn Jane Ross US 2016
Squirrel Island Astrid Goldsmith GB 2016
Ghost Town Marko Dješka HR 2016
Heist Ed Leicester GB 2016
Peep Show Rino Stefano Tagliafierro IT 2016
Infinity Hotel Neely Goniodsky US 2017
Chair Cristal Buemi and Ludwig Camarillo ES 2016
In Inertia Takuto Katayama JP 2016
Hedgehog’s Home Eva Cvijanovic CA 2017
It’s About Time Ivo Briedis LV 2015
Life Cycles Ross Hogg GB 2016
The Untangled Routine Orit Oged IL 2016
Ah Ah Ah Youngmee Roh KR 2015
Day, the Chef Shuyu Xiong CN 2016
Waiting For the New Year Vladimir Leschiov LV 2016
Yellow Ana Perez Lopez ES 2016
Planemo Veljko Popovic HR 2016
The Bureaucracy Monster Thomas Simonsen Balmbra NO 2016
Silent Aimee Chang US 2016
Ascribed achievements samaneh shojaei IR 2016
Less Than Human Steffen Bang Lindholm DK 2016
Race Yan Dan Wong GB 2016
The Wrong End of the Stick Terri Matthews GB 2016
Spank Shot Gina Kamentsky US 2016
It’s a Date Zachary Zezima US 2016
Alphonse Gets Lost Jean-Luc Greco et Catherine Buffat FR 2016
Habits Katherine Sarpi AU 2016
Melting down Takuto Katayama JP 2015
Edmond Nina Gantz GB 2015
Life in patterns Vojtěch Domlátil CZ 2017
Satie’s “Parade” Koji Yamamura JP 2016
B. Kai Stänicke DE 2015
Unsatisfying Thibault De Fournas FR 2016
Volcanoisland Anna Kata Lovrity HU 2016
HYPER-REALITY Keiichi Matsuda GB 2016
Fall Ollie Magee GB 2016
Chromosome Sweetheart Honami Yano PF 2017
Big Bunny Again Emilie Pigeard FR 2015

 

Svetová panoráma filmov pre deti

Annie and Joey Michal Žabka CZ 2016
Swamp Witch Billy Huntington GB 2016
Bear & Bird Dan & Jason US 2015
Hippo Hop Patxi Exequiel Aguirre DE 2015
Caminandes: Llamigos Pablo Vazquez NL 2016
The Christmas Ballad Michal Žabka CZ 2016
My dear gnome Emmanuelle & Julien FR 2016
The House Veronika Zacharová CZ 2016
What A Peaceful Day Eden (Kai-Hsun) Chan TW 2016
Crocodile Juila Ocker DE 2016
SWIFF A. Agliata, T. Bonora, A. Bellour FR 2016
Aport Denis Voronin RU 2016
Dark, Dark Woods Emile Gignoux DK 2016
The Moustache Anni Oja FI 2015
clay man dvir bravda IL 2015
The end of the line William Côgo BR 2016
Very lonely cock Leonid Shmelkov RU 2015
Live from the Moss Filip Posivac CZ 2016

 

Slovenská panoráma

Automatina Agata Bolaňosová SK 2016
I am jumping! Peter Martinka SK 2015
The Tots (episode TRIP) Vanda Raýmanová SK 2015
Blood as Heavy Flooding Water Marián Vredík SK 2016
Construction Planning Pavol Bláha SK 2017
Strawberry Days Eva Sekerešová SK 2016
400 Pins Zden Hlinka SK 2016
Stranger Peter Cabarka SK 2016
Tutti Marek Jasaň SK 2016
In the open field Andrej Kolencik SK 2016
Solar Box Lukáš Sigmund SK 2016
Chilli Martina Mikušová SK 2016

Súčasná abstraktná a nenaratívna animácia

Mind Frame Jake Fried US 2016
Jazz Orgie Irina Rubina DE 2015
Tour Jasmijn Cedee BE 2016
Warm Pond Taylor Beldy US 2015
Vitreous Robert Seidel DE 2015
O Erick Oh US 2015
Youpla Oerd van Cuijlenborg FR 2015
Ugly but Good Jordan Wong US 2016
Dota Petra Zlonoga HR 2016
Covers Henning M. Lederer DE 2015
Setting West Judith Poirier CA 2015
1981-2001 ver.150215 Teppei JP 2015
The Boyg Kristian Pedersen NO 2016
Only Lovers Leave to Die Vladimir Kanic CA 2015
Airport Michaela Müller CH 2017

 

Anička v krajine zázrakov

In a Circle Slavoljub Simonovic CS 2015
Kid-man Mikio Saito JP 2015
Milk Hannah Stroud-Watts AU 2015
Mr. Anxiety Goes on a Date 4inaroom RO 2016
He Vasily Kiselev RU 2016
What A Peaceful Day Eden Chan TW 2016
The Ripper Dilshan Tharusha Marasinghe LK 2015
Right in front of the nose Marco Arruda BR 2016
Half of my Peepee Atilim Kozmonot TR 2017
Hi, It’s Your Mother Daniel Sterlin-Altman AU 2016
Night night Golnaz Moghaddam IR 2016
Roommates Jamie Wolfe US 2016
Bump Classique Ben Wheele GB 2015
Utki-indoutki Alina Mikhailova RU 2016
Onión Juan Pablo Zaramella AR 2016
Sneakers Stanislav Bandúr SK 2017
Sweet water Julian Gallese CR 2017
Dang it to heck – Tin Can Phones Chris Edser, Rob Hunter AU 2015
Catmos Katya Miloslavskaya RU 2017
Pedestrian Pastry Jorn Leeuwerink NL 2017
The End Mykyta Lyskov UA 2016
The Stunt Manual Ben Fernández ES 2016
Deformed Aimee Chang US 2016
Walkin the Dog Tommy Robin GB 2016
The World of Blind Valya Karnavalova RU 2016
Bloody hit Kartik Chauhan IN 2016
Cream Lena Ólafsdóttir DK 2016
Budny and Rossman ‘Texas (Part 1)’ Syrina Hartje, Waldemar Meln DE 2016
Nobody Perceived me Entering the Disequilibrium Room Wednesday Kim US 2015
Unsatisfying Thibault De Fournas FR 2016

 

Anča v Mordore

Dancing Queen Simon Falk CA 2015
Fly Maksim Vasilievish Naydenko RU 2017
Glucose Jeron Braxton US 2016
Balloons Jose Maria Saravia AR 2016
Quid Marie-Noelle Moreau Robidas CA 2015
Still Life Kevin Eskew US 2015
Construction Planning Pavol Bláha SK 2017
Any Road Boris Labbé FR 2016
Meishi Smile ‘Belong’ Yuka Maeda JP 2016
Orogenesis Boris Labbé FR 2016
Granzel Nastya Bespal RU 2016
Alien Gardens Andrea Riba MX 2016
Secret Sounds Simon Muskitta, Stephan van den Brink NL 2016
It Is My Fault Liu Sha CN 2016
Miauuu Davorin Marc SI 2016
The Laughing Spider Keiichi Tanaami JP 2016
The Tragic Bulb Guillaume Vallée CA 2016
FranTick Amanda Piller CH 2015
Moon Blink Rainer Kohlberger AT 2015
RGB Colour Model Blanca Rego ES 2016

 

Extrémne krátka sekcia extrémne krátkych filmov

Sofaholic Nicolás Petelski ES 2016
Promo-video of UMMC Pavel Alexashin, Nika Zinoveva RU 2016
Amends Shakiba IR 2017
Crashed Passage H. C. Turk US 2016
Tutti Marek Jasaň SK 2016
Deformed Aimee Chang US 2016
Tiem Pos Modernos Jose Maria Saravia AR 2015
Mr. Anxiety Goes on a Date 4inaroom RO 2016
Snack and Robbery Yves Paradis CA 2016
Impressions Of Life Ehsan Masoom IR 2016
A Little Fishy Maximilian Zenk DE 2016
G-AAAH Elizabeth Hobbs GB 2016
Dang it to heck – Tin Can Phones Chris Edser, Rob Hunter AU 2015
Ivory Men and Cherry Boys Valerio Palmerini IT 2016
From Grain to Sand Assadipour Armin FR 2016
Hey! Ramil Usmanov KZ 2016
Cleaning Day Veronica Solomon DE 2016
Jazz Orgie Irina Rubina DE 2015
Best Bud Blues Martinus van Tee ZA 2016
The wall in my home Peter Tomadze GE 2015
Tiny Man Cameron Gough AU 2016
Happy Holidays from Dirty Puppet 2017 Cameron Gough AU 2017
Lines Toke Blicher Møller DK 2016
Square Toke Blicher Møller DK 2016
Thporth! Marcie LaCerte US 2015
Triangle mateo amaral AR 2016
My Dear Gnome Emmanuelle & Julien FR 2016
Panimation Yuka Sato JP 2016
Melting POP Alexandre Dubosc FR 2015
Stillpoint Ben Ridgway US 2016
Saline Rebecca Ng CA 2015
Metronome Anna Leterq FR 2016
Ignite Daniel Barreto MX 2016
Let’s Play Like It’s 1949 Janet Perlman CA 2016
Dead Ahead Donal O’Keeffe GB 2016
Unsatisfying Thibault De Fournas FR 2016
Steps Erik van Schaaik NL 2017
Ralph Plays D’oh! Fabio Tonetto IT 2016
Life in patterns Vojtěch Domlátil CZ 2017
Our Future Masashi Yamamoto US 2016
U.F.O. rhayne vermette CA 2016
Outside the door Soyun Park AU 2016
69SEC Laura Nicolas BE 2016
WhiteLies Marco Lopez IT 2016
Eya Aggie Pak Yee Lee EE 2017
Professor Kliq – Wire & Flasching Lights Haegelin Victor FR 2015
Cthupid Giovanni Braggio GB 2016
Space Odyssey Konstantinas Danis LT 2016
09.04. 2017